محصولات

NIU.IAM آساپی داریون ستاره چابک

داریون

با توجه به اهمیت فراوان به کارگیری فناوری های روز در کسب و کارهای پرداخت و ضرورت ارائه زیرساخت مناسب برای توسعه کسب و کار بانکی، پروژه ایجاد کانالی با قابلیت تبدیل پروتکل های مختلف به یکدیگر، ارائه سرویس های گوناگون، و تعریف جریان های کاری درون کانال لازم به نظر می رسید. با افزودن یک ماژول IAM به چنین کانالی، تیم تحلیل و توسعه دنیای نوین اطلاعات کانال یکپارچه ای ارائه می دهد که قابلیت مدیریت هویت نیز دارد. به عبارت بهتر، مجموعه یک ESB، آداپتورهای آن، و IAM کانال بانکی یکپارچه داریون را تشکیل می دهند. کانال داریون از ویژگی های سودمند یک ESB استاندارد، NIU.IAM، و آداپتورهای لازم که همگی توسط دنیای نوین اطلاعات طراحی و تولید شده اند بهره می برد.

آساپی

در حال حاضر، حجم زیادی از تراکنش های کارتی در شبکه های بانکی آنلاین متعلق به پرداخت خرد می باشد که می تواند هزینه های سنگینی بر دوش کسب و کارهای بانکی بگذارد. دنیای نوین اطلاعات یک کیف پول دیجیتال آفلاین ارائه می دهد تا بتوان تراکنش های پرداخت خرد را از طریق پرداخت های آسان، سریع، و امن (آساپی) اداره کرد. این راهکار نه تنها این حجم از تراکنش ها را به زیرساخت آفلاین منتقل می کند، بلکه راه حلی نیز برای مشکل "پول خرد" ارائه می دهد چرا که تجسمی دیجیتال از پول فیزیکی بوده و قابلیت تقسیم به کوچکترین واحدهای ارزی را دارد.

ستاره

امروزه ثابت شده است که اعتبارسنجی با رمزهای پویا نسبت به رمزهای ایستا قابل اعتمادتر و امن تر می باشد. یکی از متداول ترین انواع رمزهای پویا رمزهای یک بار مصرف یا OTP می باشد. راهکار OTP ارائه شده توسط دنیای نوین اطلاعات "ستاره" نام دارد که سه راهکار برای دریافت یک رمز یک بار مصرف ارائه می دهد: اپلیکیشن موبایل، دستگاه توکن، و به صورت آنلاین (از طریق پیام کوتاه، ایمیل، شبکه های اجتماعی).

نمایش بیشتر

چابک

صدور آنی کارت به فرایند تولید و فعالسازی کارت در شعبه بلافاصله پس از دریافت درخواست مشتری برای صدور کارت اطلاق می شود.
علی رغم این که این سرویس در ایران کاملا جاافتاده است، به دلیل وجود برخی محدودیت ها، معمولا در بانک ها و شعبه های بانکی در دنیا به کار گرفته نشده و لذا در سوئیچ های استاندارد بین المللی گنجانده نمی شود.
دنیای نوین اطلاعات با مطالعه و بررسی بروزترین راهکارهای صدور آنی کارت در دنیا، تحلیل دقیق معماری های بانکداری در ایران و شناسایی نیازمندی های اصلی مشتریان، راهکاری بسیار مناسب تر به نام "چابک" ارائه می دهد که با پیروی از قوانین و دستورالعمل های بانک مرکزی ایران و در عین حال در نظر داشتن ویژگی ها و مشخصات سوئیچ های استاندارد بین المللی طراحی و پیاده سازی شده است.

NIU.IAM

یکی از حیاتی ترین مسئله های هر کسب و کاری امنیت داده ها و کنترل دسترسی به بخش های مختلف سیستم می باشد. NIU.IAM در عین ارائه بهترین عملکرد و زمان پاسخ دهی، از امنیت سیستم شما اطمینان حاصل می کند. این راهکار با ارائه قابلیت ایجاد کاربران به صورت متمرکز، پشتیبانی از ورود به سیستم یکپارچه (SSO)، و بهره مندی از ویژگی یکپارچه سازی هویت، کمک می کند تا سیستم شما سازمان یافته تر شده و در نتیجه عملکرد بهتری داشته باشد.

نمایش بیشتر

برای بستن منو از "Esc" استفاده کنید.

کلید میانبر: