آینده در دستان ماست دنیای نوین اطلاعات راهکارهای بانکی

خدمات

خدماتی که دنیای نوین اطلاعات به شما ارائه می دهد

تیم تحلیل سیستم و کسب و کار دنیای نوین اطلاعات می تواند با مطالعه دقیق ساختار سیستم شما در حوزه بانکداری و پرداخت، در راستای بهبود عملکرد کسب و کار شما با کمترین تغییرات و هزینه، مشاوره ای حرفه ای ارائه دهد.
دنیای نوین اطلاعات می تواند با تحلیل دقیق بازار هدف شما راهکارهایی نوین و همگام با بروزترین فناوری های موجود در جهان به شما ارائه دهد تا بتوانید در رقابت تنگاتنگ موجود در حوزه بانکداری و پرداخت اول باشید.
دنیای نوین اطلاعات می تواند با بررسی دقیق بیت به بیت سیستم و شناسایی نقاط ضعف، تحلیلی دقیق از امنیت و کارآمدی سیستم شما انجام داده و بهترین راهکار را برای رفع آنها ارائه دهد. به علاوه، تیم قدرتمند امنیت ما می تواند مطمئن ترین راهکارهای امنیتی را برای شبکه و زیرساخت پرداخت شما ارائه دهد.

Banking Service Banking Service Banking Service

راهکارها

محصولات

 

NIU.IAM
مدیریت هویت و کنترل دسترسی

 • عملکرد بالا در پردازش درخواست و پاسخ دهی سریع
 • ایجاد متمرکز کاربران، مدیریت کاربران، و یکپارچه سازی هویت
 • پشتیبانی از پروتکل های اعتبارسنجی و کنترل دسترسی استاندارد همچون OAuth2، SAML، Openid، و غیره
 • ورود به سیستم یکپارچه (Single-Sign-On)
 • صدور مجوز دسترسی نقش مبنا، ویژگی مبنا، و سیاست مبنا

مدیریت هویت و کنترل دسترسی

یکی از حیاتی ترین مسئله های هر کسب و کاری امنیت داده ها و کنترل دسترسی به بخش های مختلف سیستم می باشد. NIU.IAM در عین ارائه بهترین عملکرد و زمان پاسخ دهی، از امنیت سیستم شما اطمینان حاصل می کند. این راهکار با ارائه قابلیت ایجاد کاربران به صورت متمرکز، پشتیبانی از ورود به سیستم یکپارچه (SSO)، و بهره مندی از ویژگی یکپارچه سازی هویت، کمک می کند تا سیستم شما سازمان یافته تر شده و در نتیجه عملکرد بهتری داشته باشد.

بیشتر بدانید
 

ستاره
سامانه تولید و اعتبار سنجی رمز هوشمند

 • پاسخ دهی به درخواست ها از طریق وب سرویس و ایزو مسیج
 • تخصیص چند توکن به چند فرد
 • ارسال OTP از طریق پیام کوتاه، ایمیل، شبکه های اجتماعی و غیره
 • به کارگیری الگوریتم های امن برای رمزنگاری

سامانه تولید و اعتبار سنجی رمز هوشمند

امروزه ثابت شده است که اعتبارسنجی با رمزهای پویا نسبت به رمزهای ایستا قابل اعتمادتر و امن تر می باشد. یکی از متداول ترین انواع رمزهای پویا رمزهای یک بار مصرف یا OTP می باشد. راهکار OTP ارائه شده توسط دنیای نوین اطلاعات "ستاره" نام دارد که سه راهکار برای دریافت یک رمز یک بار مصرف ارائه می دهد: اپلیکیشن موبایل، دستگاه توکن، و به صورت آنلاین (از طریق پیام کوتاه، ایمیل، شبکه های اجتماعی).

بیشتر بدانید
 

آساپی
کیف پول دیجیتال آفلاین

 • پرداخت آسان، سریع، امن
 • گسترش پذیری بالا
 • زیرساخت مقرون به صرفه
 • بهترین جایگزین پرداخت های کارتی (POS)
 • کاهش هزینه های ناشی از پرداخت خرد برای کسب و کارهای شبکه پرداخت.

کیف پول دیجیتال آفلاین

در حال حاضر، حجم زیادی از تراکنش های کارتی در شبکه های بانکی آنلاین متعلق به پرداخت خرد می باشد که می تواند هزینه های سنگینی بر دوش کسب و کارهای بانکی بگذارد. دنیای نوین اطلاعات یک کیف پول دیجیتال آفلاین ارائه می دهد تا بتوان تراکنش های پرداخت خرد را از طریق پرداخت های آسان، سریع، و امن (آساپی) اداره کرد. این راهکار نه تنها این حجم از تراکنش ها را به زیرساخت آفلاین منتقل می کند، بلکه راه حلی نیز برای مشکل "پول خرد" ارائه می دهد چرا که تجسمی دیجیتال از پول فیزیکی بوده و قابلیت تقسیم به کوچکترین واحدهای ارزی را دارد.

 

داریون
کانال یکپارچه

 • عملکرد بالا در پردازش درخواست و پاسخ دهی سریع
 • یکپارچه سازی سرویس ها و فرایندهای سازمانی در یک تک کانال
 • تبدیل پروتکل ها و وب سرویس های گوناگون به یکدیگر
 • ادغام با سیستم IAM برای اهداف کنترل دسترسی

کانال یکپارچه

با توجه به اهمیت فراوان به کارگیری فناوری های روز در کسب و کارهای پرداخت و ضرورت ارائه زیرساخت مناسب برای توسعه کسب و کار بانکی، پروژه ایجاد کانالی با قابلیت تبدیل پروتکل های مختلف به یکدیگر، ارائه سرویس های گوناگون، و تعریف جریان های کاری درون کانال لازم به نظر می رسید. با افزودن یک ماژول IAM به چنین کانالی، تیم تحلیل و توسعه دنیای نوین اطلاعات کانال یکپارچه ای ارائه می دهد که قابلیت مدیریت هویت نیز دارد. به عبارت بهتر، مجموعه یک سرویس باس، آداپتورهای آن، و IAM کانال بانکی یکپارچه داریون را تشکیل می دهند.
کانال داریون از ویژگی های سودمند سرویس باس داریون، NIU.IAM، و آداپتورهای لازم که همگی توسط دنیای نوین اطلاعات طراحی و تولید شده اند بهره می برد.

 

چابک
سیستم صدور آنی کارت

 • تامین امنیت داده های کارت
 • محافظت از داده های حساس کارت (CSD) و پیروی از قوانین PCI
 • سازگاری کامل با فرایندهای کسب و کار سوئیچ های استاندارد بین المللی
 • تولید PIN و ارائه آن به مشتری به شیوه ای امن و محافظت شده

سیستم صدور آنی کارت

صدور آنی کارت به فرایند تولید و فعالسازی کارت در شعبه بلافاصله پس از دریافت درخواست مشتری برای صدور کارت اطلاق می شود.
علی رغم این که این سرویس در ایران کاملا جاافتاده است، به دلیل وجود برخی محدودیت ها، معمولا در بانک ها و شعبه های بانکی در دنیا به کار گرفته نشده و لذا در سوئیچ های استاندارد بین المللی گنجانده نمی شود. در صورت نیاز به ارائه سرویس صدور آنی کارت، صاحبین کسب و کار باید یک راهکار مناسب خریداری کرده و به سیستم خود اضافه کنند.
دنیای نوین اطلاعات با مطالعه و بررسی بروزترین راهکارهای صدور آنی کارت در دنیا، تحلیل دقیق معماری های بانکداری در ایران و شناسایی نیازمندی های اصلی مشتریان، راهکاری بسیار مناسب تر به نام "چابک" ارائه می دهد که با پیروی از قوانین و دستورالعمل های بانک مرکزی ایران و در عین حال در نظر داشتن ویژگی ها و مشخصات سوئیچ های استاندارد بین المللی طراحی و پیاده سازی شده است.

موقعیت های شغلی

نگاهی به آینده

آینده در دستان ماست

بزرگترین دارایی ما دانش و تجربه است. تعهد و انگیزه جزو صفات کلیدی ماست. ما تلاش را نفس می کشیم و باور داریم این روحیه ای است که جامعه امروز به آن نیاز دارد. ترویج این روحیه در همکاران، مشتریان و اطرافیان ما اولویت اول ماست.
رشد و پیشرفت ما در گرو بروز بودن و بهره مند شدن از تجربیات و دستاوردهای دیگران است. ما راه رفته دیگران را دوباره طی نخواهیم کرد اما این مانع از خلاقیت ما نخواهد شد. هنر ما تلفیق دانش روز جهان با نوآوری و خلاقیت در ارائه راهکارهای جسورانه است. آنچه از این رهگذر بدست می آید را بدون هیچ چشمداشتی با دیگران شریک می شویم. همانطور که تجربیات دیگران چراغ راه ماست، تجربیات ما چراغ راه دیگران خواهد شد.
ما تنها یک مجموعه اقتصادی و فنی نیستیم. قبل از آن ما یک خانواده ایم که از بودن با هم لذت می بریم. ما به بزرگتر کردن این خانواده می اندیشیم. مشتریان ما نیز تنها یک مشتری نیستند. آنها شریک و همکار ما هستند که با درک توانمندی و اندیشه های ما به ما کمک می کنند تا به اهداف خود دست یابیم و هر دو منتفع شویم. ما در انتخاب مشتریان خود وسواس داریم چرا که دنیای نوین اطلاعات با مشتریانش معنی پیدا می کند.
به همین نقطه راضی نخواهیم بود. دنیای نوین اطلاعات راهی جز رشد و پیشرفت ندارد. موجودیت ما در پیشرفت است و بدون آن ما نیز وجود نخواهیم داشت. ما در کنار باهوشترین ها و به کمک بهترین ها پیش خواهیم رفت و اینجا نقطه ای است که باید گفت "آینده در دست ماست".

برای بستن منو از "Esc" استفاده کنید.

کلید میانبر:

Would you like to change your default language to English? En

×